Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră confort II, situată pe Strada Alunișului, într-o zonă cu acces facil.
Imobilul este amplasat într-o locație avantajoasă, în apropierea mijloacelor de transport în comun, farmaciilor, spațiilor de joacă pentru copii și a supermarketurilor, oferind toate facilitățile necesare unui trai confortabil.
Garsoniera are o suprafață de 11 mp, este situată la etajul 1 și este compartimentată eficient, fiind formată din hol, cameră și grup sanitar.
Ideală pentru investiție.
PRET: 14.300 EURO!!!
Contact:
0740 374 650 Marin Nicolae
0744 814 740 Alina
0756 557 146 Ioana
E-mail: agentialuximobiliare@gmail.com
Facebook: Agentia Lux / Lux Imobiliare
Sediul Agentiei Lux Imobiliare: Strada Babadag, Nr 12, Bl 6, PARTER (vis-a-vis de CEC Bank)
ID Proprietate: 53193
Pret: 14.300 €
ID Intern: 1375
Compartimentare: decomandat
Recenzii proprietate
Trebuie sa te autentifici pentru a scrie o recenzie
Proprietati similare
48.000 €
Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră confort I, situată pe strada Păcii. Imobilul are o supr [mai multe]
58.000 €
LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o garsonieră confort 1, renovată complet, ideală pentru mutare imediată! Si [mai multe]
43.000 €
LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră confort 1 amplasată ultracentral, pe Strada Mircea Vodă – o zon [mai multe]







