Agentia Lux Imobiliare va ofera spre VANZARE un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 3 al unui bloc din Cartier Neptun.
Un avantaj al zonei este ca in apropiere găsiți Piata Neptun, supermarket Profi, mijloace de transport în comun, stație de taxi.
Suprafata imobilului este de 41.84 mp si este compartimentat astfel: hol, living, dormitor, bucatarie, balcon si grup sanitar. Locuinta este decomandata.
Incalzirea este furnizata de Energoterm, gazul este la usa.
Climatizare: Aparat de aer conditionat.
Apartamentul se vinde MOBILAT!
PRET 55.000 EURO
Contacteaza-ne pentru a obtine mai multe informatii despre acest imobil:
0740 374 650 Marin Nicolae
0744 814 740 Alina
0756 557 146 Ioana
E-mail: agentialuximobiliare@gmail.com
Facebook: Agentia Lux / Lux Imobiliare
Sediul Agentiei Lux Imobiliare: Strada Babadag, Nr 12, Bl 6, PARTER (vis-a-vis de CEC Bank)
Ne gasiti pe INSTAGRAM si pe TIK TOK
ID Proprietate: 44789
Pret: 55.000 €
Suprafata proprietate: 41,00 m2
Camere: 2
Dormitoare: 1
Bai: 1
ID Intern: 2906
Compartimentare: decomandat
Recenzii proprietate
Trebuie sa te autentifici pentru a scrie o recenzie
Proprietati similare
83.000 €
SUPER PREȚ – 83.000 EURO – 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, ampl [mai multe]
89.000 €
LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape [mai multe]
67.000 €
Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat in Piata Noua, aproape de grădiniță, școal [mai multe]






